Po ostatnim zwycięsstwie na wyjeżdzie z Lotnikiem w Kryspinowie wszyscy byli pewni, że teraz nasza drużyna seniorów będzie kontynuowała serię zwycięstw i pokona Tęczę Piekary. Niestety jak się okazało mecz był bardzo ciężki. Drużyna gości postawiła wysoko poprzeczkę i nie pozwalała rozwinąć skrzydeł gospodarzom. Na dodatek po jednej z niewielu akcji zdobyła prowadzenie. Podrażnieni zawodnicy Świtu chcieli szybko wyrównać ale długo nic nie chciało wpaść do bramki drużyny gości. dopiero pod koniec pierwszej połowy nasi zawodnicy " ukłuli" i to dwa razy obejmując prowadzenie 2:1. Niestety goście szybko doprowadzili do wyrównania a następnie stworzyli sobie kilka następnych sytuacji podbramkowych po których mogli ponownie objąć ponowne prowadzenie. Na nasze szczęście im się to nie udało. Potem nasi zawodnicy stworzyli kilka "100" ale skuteczność w tym dniunie była naszą najmocniejszą stroną. Wynikiem tego był wynik remisowy 2:2 i strata dwóch punktów. Wielka szkoda ale cóż trzymamy kciuki za naszych zawodników i mamy nadzieję, że w kolejnych meczach otworzą worek z bramkami.