Bardzo ciężki bój stoczyli seniorzy Świtu Krzeszowice , którzy w meczu z Clepardią Kraków uzyskali wynik remisowy 1:1. Jak wiadomo Clepardia Kraków to doświadczony zespół budowany od kilku lat , który prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. W poprzedniej rundzie nasz zespół przegrał w Krakowie aż 0:4 tak więc spodziewano się w rewanżu ciężkiego spotkania , w którym będzie trzeba wykorzystać maksimum swoich umiejętności aby zdobyć choćby jeden punkt.Tak też było na boisku.  Nasi zawodnicy walczyli z bardzo dużym zaangażowaniem . Widać było, że zależy im bardzo aby wywalczyć choć jeden punkt  w tym meczu.  Stąd też dużo fauli , przepychanek i ostrych spięć. W polu optyczną przewagę miała drużyna gości, która już na początku meczu uzyskała prowadzenie. Drużyna Świtu   łatwo się nie poddaje i walczy do końca . Ambicja i twarda walka  jeszcze w pierwszej połowie dała nam wyrównanie na 1:1 po rzucie karnym wykonanym przez Piotra Deryniowskiego. Druga połowa tó dalszy ciąg twardej , męskiej walki o najleszpy wynik w tym spotkaniu jednak ani Clepardia, ani Świt nie wykorzystały  stworzonych przez siebie sytuacji podbramkowych i spotkanie  zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i walkę do końca.