Grzegorz Armatys, Adrian Funek, Dominik Dąbek , Piotr Deryniowski ,Piotr Piątek, Mateusz Mirek , Paweł Godyń, Arkadiusz Armatys ponownie  zagrają na stadionie  Świtu Krzeszowice.  Wszyscy wymienieni zawodnicy zacyznali swoją karierę w naszym Klubie jednak los tak sprawił, że zagrają teraz po przeciwnych stronach boiska. Adrian Funek, Grzegorz Arnatys, Paweł Godyń wybiegnie na mecz w składzie Iskry Radwanowice a Piotr Piątek, Piotr Deryniowski, Dominik Dąbek, Arkadiusz Armatys zagrają w drużynie Świtu. Kto dzisiaj wygra pierwsze derby ligi okręgowej pomiędzy tymi drużynami okaże się już w krótce. Obie drużyny początek sezonu mają słaby. Drużyna gości zdobyła w 7 spotkaniach 7 punktów  i stosunek bramek 12: 14. Z takim dorobkiem Iskara zajmuje 9 miejsce w tabeli. Drużyna gospodarzy Świt Krzeszowice z dorobkiem 4 punktów w 7 mieczac i stosunkiem bramek 7: 15 zajmuje przedostatnie 13 miejsce w tabeli. Jednak goście wyprzedzają  naszą drużynę zaledwie o 3 punkty. Tak więc będzie walka o " 6" punktów. My oczywiście trzymamy kciuiki za drużynę Świtu Krzeszowice mając nadzieję, że zwycięstwo w ostatnim meczu było dało przełamanie złej passy i w dzisiejszych zawodach będziemy się cieszyli z kolejnych 3 punktów naszej drużyny.

Mecz rozpocznie się 1. X. 2016 r. o godzinie 16.00 zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na mecz i prosimy o kulturalny doping.