W dniu 24 sierpnia o godzinie 17 GKS „Świt” w ramach  rozgrywek piłkarskich podejmował drużynę Wisły Czernichów. Jak w takiej sytuacji były pewne obawy lecz one z biegiem czasu ustępowały. Świt okazał się lepszy i zwyciężył przyjezdnych w stosunku 3:O

Bramki strzelili Raul Gimenez  Caririllo, Jakub Marszałek. i Krzysztof Księżyc. Na podkreślenie zasługuje bramka strzelona przez Carrillo określana  jako bramka "stadiony świata". 

 

W drugim meczu  zawodnicy Świtu udali się na mecz do Kryspinowa. Niestety  drużyna poniosła porażkę w wysokości 2 : 1. Jedyną bramkę strzelił Carrillo. Jak stwierdzono po meczu tej porażki można było uniknąć  albowiem okazji do strzelenia goli było bez liku. 

 

W kolejnej kolejce zawodnicy Świtu urządzili sobie prawdziwą strzelaninę. W meczu trzeciej kolejki rozgromili Dragon Szczyglice 13 : 1 a bramkami podzielili się: Krzysztof Księżyc 5,Krzysiak Grzegorz 5, Adam Noworyta 2 i Adrian Kaczkowski 1.

Brawo taką formę  strzelecką należy utrzymać do końca sezonu. 

 

7 września nasi zawodnicy spotkali się w 4 już kolejce z Strażakiem Rączna. Mecz odbył sie w Jeziorzanach. Tam  drużyna Strażaka rozgrywa swoje mecze. Po  emocjonującym meczu drużyna Świtu wygrała 7:4 prowadząc do przerwy 5 :1.Łupem bramkowym podzielili się: Krzysztof Księżyc 3, Adrian Kaczkowski 1, Michał Kot 1, Adam Noworyta 1 i Jakub Marszałek 1.

 

Aktualnie stosunek bramek naszej drużyny  to 24 : 7. Życzymy naszej drużynie w kolejnych meczach równie dobrej skuteczności.