Liszanka Liszki była kolejnym przeciwnikiem na drodze do powrotu drużyny Świtu Krzeszowice do wyższej klasy rozgrywkowej tj. V Ligii Małopolskiej. Mecz zaczął się od ataków naszej drużyny i już pierwsze minuty meczu mogły dać prowadzenie. Niestety z kilku metrów K. Księżyc nie trafił do bramki. Później był strzał w słupek kolejna dobra okazja lecz wynik był w dalszym ciągu 0:0. Drużyna przyjezdna również miała swoje okazje lecz i one nie zostały wykorzystane.   W ramach powiedzenia co się odwlecze to nie uciecze. Trzy strzelone bramki przy jednej straconej dały korzystny wynik naszej drużyny. Autorami bramek byli: Krzysztof Księżyc, Grzegorz Krzysiak i Jakub Kwaśniewski. Taki wynik daje nam 2 miejsce w tabeli. W tą sobotę tj. 19 października 2019 roku drużyna nasza podejmować Będzina naszych obiektach Wisłę Jeziorzany która klasuje się na 3 miejscu z tą samą ilością punktów co drużyna Świtu. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00. Serdecznie wszystkich sympatyków zapraszamy. Tak jak na poprzednim meczu tak i tym razem w przerwie meczu będzie losowana nagroda niespodzianka a fundatorem jej jest firma Brico Marche.

W czasie meczu pomiędzy drużynami GKS „Świt” Krzeszowice a Liszanką Liszki odbyło się losowanie nagrody niespodzianki. Szczęśliwym kibicem niespodzianki ufundowanej przez Brico Marche okazał się Pan Marcin z Krzeszowic. Firma Brico Marche jak i Zarząd Klubu serdecznie gratulują.

W niedzielne przedpołudnie odbył się mecz juniorów. Nasza drużyna prowadzona przez trenera Janusza Pudełko wygrała 5:2 z drużyną Piasta Wołowice. Brawo chłopaki.