Śeniorzy Świtu są drużyną własnego boiska . W 4 meczach zdobyli 10 pkt.  W dzisiejszym meczu pewnie pokonali zespół Złomexu Branice 4:0 (2:0). Po bramkach Jacka Kota 2 oraz Sebastiana Kuflika 2. Od początku wyrażna przewaga naszej drużyny, która już w drugiej minucie pokonała bramkarza gości.- Jacek Koy. Póżniej jednak długo nic nie chciało wpaść dopiero pod koniec pierwszej części meczu w zamieszaniu pod bramką przeciwnika Kuflik mocnym strzałem zdobył drugą bramkę dla naszego zespołu. W tym miejscu nadmienić należy , że minutę wcześniej stuprocentową sytuację mieli goście jednak w sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem napastnik gości nie trafił do bramki. W drugiej połowie nasz zespół  posiadał dużą przewagę , którą udokumentował zdobyciem kolejnych dwóch bramek . Na listę strzelców ponownie wpisali się Jacek Kot i Sebastian Kuflik. W tej części goście również mieli swoją okazję do zdobycia bramki jednak strzał napastnika gości z rzutu karnego obronił Kajusz Kukiełka ( brawo Kajusz).