Każda wspaniała seria kiedyś musi się skończyć.  Po czterech meczach  ( 3 zwycięstwa i remis ) nasza drużyna doznała pierwszej porażki na włsanym boisku. Wiadomo było , że drużyna Dalinu Myślenice będzie ciężką przeprawą przed stale budowanym i zgrywanym zespołem naszych seniorów. Dalin zajmuje 2 miejsce w lidze okręgowej z dorobkiem 20 punktów w 8 meczach oraz stosunkiem bramek 26 :8. Na dodatek nasza drużyna grała w osłabieniu. Na boisku zabrakło w podstawowym składzie Mateusza Śliwińskiego, Rafała Magiery, Wojciecha Kołodzieja oraz pierwszego bramkarza Kamila Kłosowskiego. Mimo dobrej i ambitnej gry pozostałej części zespołu zespół Dalinu odniósł zwycięstwo 3:0 i pełną pulą punktów pojechał do Myślenic. Na boisku graz naszej drużyny wyglądała całkiem całkiem poprawnie niemniej jednak na tym etapie budowania zespołu nie było szans na pokonanie mocnego przeciwnika.