W sobotnie popołudnie do Krzeszowic zawitała drużyna  z górnej części  tabeli  Iskra Czułów .Choć na trybunach nie było zbyt wielu kibiców   a szkoda to Ci którzy przybyli mogli zobaczyć bardzo ciekawe zawody piłkarskie .Zaczęło się od prowadzenia  dla Świtu  1: 0 a bramkę strzelił Krzysztof Księżyc .Po tej bramce zawodnicy Świtu jeszcze bardziej podkręcili tempo czego efektem był drugi gol strzelony przez naszego zawodnika. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi i zrobiło się nieco nerwowo jako że drużyna  Iskry  doprowadziła do stanu 2 : 1MogŁo by się wydawać że  zawodnicy naszego Klubu  załamią się tą sytuacja .Nie w tym dniu. Po dokonanych zmianach i  wskazówkach trenera Przygodzkiego w krótkim odstępie czasu zrobiło się 4 : 1 a końcowy rezultat to 5 : 1.Taki wynik był efektem mądrej gry jaką oczekujemy zawsze od naszych zawodników .Łupem bramkowym podzielili się : wspomniany Krzysztof Księżyc ,Grzegorz Krzysiak  2 bramki ,Jakub Kwaśniewski i Piotr Deryniwski dla którego było to trafienie  do bramki jak sam określił od około 8 lat.

 

Po tym zwycięstwie nasza drużyna znajduje się na trzecim miejscu .Ostatni mecz w tym sezonie  drużyna nasza rozegra  w Rybnej .Smaczku  temu meczowi dodaje fakt że drużyna z Rybnej trenowana jest przez  Janusza  Pudełko który  z naszym Klubem jest związany od  kilkudziesięciu lat ,pełniąc aktualnie funkcję  Dyrektora Klubu.

 

Kolejną nagrodę  ufundowaną przez naszego partnera  Brico Marche  wylosowała osoba zamieszkała w Miękini . Nagrodą był zestaw kluczy do samochodu .Dziękujemy.