Rozpoczął się okres przygotowań do II rundy piłkarskiej klasy okręgowej w której występuje nasza drużyna seniorów.W ramach przgotowań do rozgrywek V ligi zespół seniorów Świtu rozegrał 4 spotkania z których 2  zakończyły się porażkami naszego zespołu tj. z Czarnymi Grzegorzowice 0:1 i  Orlętami Rudawa 2:5.  Pozostałe 2 mecze nasi zawodnicy wygrali . W pierwszym z nich nasza drużyna pokonała II zespół  AP Zabierzów 5:4. Najwięcej emocji wzbudzał pojedynek drużyn Świtu i Victorii Zalas. Jak wiadomo mecz pomiędzy obu drużynami o Superpuchar Burmistrza  nie odbył a główne trofeum trafiło w ręce Victorii Zalas . Powyższy mecz się nie odbył ponieważ pierwszy bramkarz Świtu Kamil Kłosowski nie zjawił się na mecz z bliżej nie znanych   przyczyn . Drugi bramkarz Kajusz Kukiełka był chory więc nie mógł grać a najmłodszemu z bramkarzy Świtu Mateuszowi Gęca nie pozwolono grać ze względu na wiek- brakowało mu 6 miesięcy do ukończenia 16 roku życia co było warunkiem gry w drużynie seniorów. A ponieważ na grę bez bramkarza nie zgodzili się krzeszowiccy działacze , mecz się nie odbył. Po tym incydencie dało się słyszeć z ust miejscowych kibiców, że nie zagrali bo się boją Victorii Zalas. Ta opinia była na ustach wielu kibiców Victorii do dnia dzisiejszego. Powód zmiany zdania jest prozaiczny mianowicie Świt rozgromił swoich przeciwników 5:1. Teraz z ust kibiców Gminy Krzeszowice można będzie usłyszeć -" każdy to powie GKS Świt rządzi w naszej Gminie ".  Świt, Świt GKS !!! Bramki dla naszego zespołu zdobyli : Jacek Kot 3 oraz Dominik Dąbek 2.