W dzisiejszym bardzo ważnym dla nas meczu Świt Krzeszowice pokonał  Kimtę Zabierzów  3:1 i poważnie oddalił się od strefy spadkowej . Przed tym spotkaniem byliśmy pełni obaw o losy I drużyny Świtu Krzeszowice ponieważ tylko o 2 punkty mieliśmy więcej od drużyn ze strefy spadkowej. W lepszej sytuacji była Kmita , która miała 7 punktów więcej od zagrożonych drużyn. Dlatego trzymaliśmy mocno kciuki i mieliśmy nadzieję, że nasi seniorzy zagrają kolejny bardzo dobry mecz i pokonają swoją nastęną przeszkodę . Tak też się stało. Świtowcy zagrali wspaniale i pokonali lokalnego rywala Kmitę Zabierzów 3:1 ( 2:0). Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Grzegorz Krzysiak 2 oraz Mateusz Trędota 1. 

Po dzisiejszym meczu ponownie powiało optymizmem i coraz bardziej realne się staje utrzymanie I drużyny Świtu Krzeszowice w klasie okręgowej. Dziękujemy bardzo zawodnikom za ambitną postawę, walkę do końca i obronę dobrego imienia naszego Klubu.

Tam na placu Kulczyckiego gdzie najlepsza wiara jest , ukochana jest drużyna co się zowie GKS. Siła , honor , ambicja !!!